Deelnemers voorgaande jaren

2018

Concours

  • Jong dameskoor Amaranthe onder leiding van Johannes Dewilde, Oudenaarde – België (1e prijs)
  • Choir of the Maritime University onder leiding van Sylwia Fabianczyk-Makuch, Szczecin – Polen (1e prijs)
  • Ozarenie of the Moscow Music Society onder leiding van Olga Burova, Moksou – Rusland
  • Warschau School of Economics mixed choir onder leiding van Tomasz Hynek, Warschau – Polen
  • Warschau School of Economics men’s choir onder leiding van Tomasz Hynek, Warschau – Polen
  • Warschau School of Economics women’s choir onder leiding van Tomasx Hynek, Warschau – Polen
  • University of Manitoba Chorus onder leiding van Elrory Friesen, Winnipeg – Canada
  • Dameskoor Furiosa onder leiding van Steve de Veirman, Wondelgem – België
  • Ensemble van het Chevremonts Mannenkoor 1912 onder leiding van Véron Jongstra, Kerkrade – Nederland
  • Choir Canzona van de Technische Universiteit van Koszalin onder leiding van Radoslaw Wilkiewicz, Koszalin – Polen

Concerten

  • Koor Giocoso onder leiding van Rita Scheffers, Weert – Nederland
  • Chevremonts Mannenkoor 1912 onder leiding van Véron Jongstra, Kerkrade – Nederland
  • MoKla Vocaal Ensemble onder leiding van Ute Jobes, Landgraaf – Nederland
  • Beeker Liedertafel onder leiding van Dion Ritten, Beek – Nederland
  • Jeugdkoor Tutta Musica onder leiding van Petra Lamberts, Voerendaal – Nederland

 

2017

Concerten

  • Dameskoor Cant’Ella onder leiding van Bine Becker Beck, Duitsland
  • Kinder- en jeugdkoor Cantitare onder leiding van Jeroen Beckers, Maaseik – België
  • University of Alabama Singers uit Alabama onder leiding van Brain Kittredge, Alabama – VS
  • Jeugdkoor CantaYoung onder leiding van diverse dirigenten, Kerkrade – Nederland
  • Schoolkoren CantaYoung onder leiding van diverse dirigenten, Kerkrade – Nederland

Workshop

  • Workshop Gospel & Spiritual: Raymons Wise, VS

 

2015

Concours

  • Warschau School of Economics mixed choir onder leiding van Tomasz Hynek, Warschau – Polen (1e prijs)
  • Polifonica onder leiding van Siamion Klimanau, Minsk – Belarus
  • Concertkoor Kunstkwartier onder leiding van Maria Coolen, Helmond – Nederland
  • Primorski Akademski Zbor ‘Vinko Vodopivec’ onder leiding van Iztok Koren, Slovenië
  • Canta Volare onder leiding van Jori Klomp, Nederland
  • Madrigalchor Hochschule für Musik onder leiding van Alfons Brandl, Nürnberg – Duitsland
  • Jyvaskylan Naislaulajat onder leiding van Rita Varonen, Finland
  • Jong Vocaal Groningen onder leiding van Nanny ter Wiel, Groningen – Nederland
  • Cantabile Moldova Girls Choir onder leiding van Elena Marian, Moldavië
  • Chorium Chamber Choir University onder leiding van Antonio Vélez Montes, Puerto Rico

Concerten 

  • Troitsk Chamber Choir onder leiding van Alexy V. Maliy, Moskou – Rusland
  • Zürcher Singakademie onder leiding van diverse dirigenten, Zürich – Zwitserland
  • Studium Chorale onder leiding van Hans Leenders en Paul van Nevel, Maastricht – Nederland

Workshop

  • Afrikaanse koormusiek: Ambroise Kua-Nzambi Toko, Congo

 

2014

Concerten

  • Fayha Choirs onder leiding van Barkev Taslakian, Tripoli – Libanon
  • Chants Sacrés Gitans en Provence onder leiding van Tchoune Tchanelas, Frankrijk
  • Ensemble Rouh onder leiding van Yassine Habibi, Meknes – Marokko
  • Ensemble Subrata Manna, Calcutta – India
  • Kamerkoor Limburg onder leiding van Dion Ritten, Nederland
  • Cantando Ekeren onder leiding van Luc Anthonis, België
  • Cantabile onder leiding van Jürgen Fassbender, Limburg an der Lahn, Duitsland
  • Jeugdkoor CantaYoung onder leiding van diverse dirigenten, Kerkrade – Nederland