Programma

Totaaloverzicht festivalprogramma CantaRode 2019

 

Donderdag 30 mei

Overdag: Aankomst koren in Limburg/Abdij Rolduc of andere hotels

20.00 uur: Openingsconcert in Theater Kerkrade

Alle deelnemende koren aan CantaRode
Calmus Ensemble Leipzig

 

Vrijdag 31 mei

11.00 uur: Start Competitieronde 1 in Theater Kerkrade

11.00 – 11.25 uur Baerum Kammerkoor – Noorwegen
11.25 – 11.50 uur Kammerchor der Hochschule für Musik Detmold – Duitsland
11.50 – 12.15 uur Strijps Kamerkoor – Nederland
12.15 – 12.40 uur The Girls Choir Liepaites of Vilnius Singing School – Litouwen
12.40 – 13.05 uur Los Cantantes de Manila – Filipijnen

13.15 uur: Lunchpauze

14.30 uur: Vervolg Competitieronde 1 in Theater Kerkrade

14.30 – 14.55 uur Kamerkoor Koorschool Middelen Gelderland – Nederland
14.55 – 15.20 uur Brussels Chamber Choir, België
15.20 – 15.45 uur University o/t Philippines Los Banos Choral Ensemble – Filipijnen
15.45 – 16.10 uur Moscow Leading Collective Choir Vozrozheniye – Rusland

16.15 uur: Einde Competitieronde 1 in Theater Kerkrade

20.00 uur: Regioconcerten

Wittem (Klooster Wittem)
Kammerchor der Hoschule für Musik Detmold o.l.v. Anne Kohler
Moscow Leading Collective Choir Vozrozdeniye o.l.v. Marina Kuzentsova

Verviers(Salle de l’harmonie – aanvang 18.30 uur)
University of the Philippines Los Banos Choral Ensemble o.l.v. Roijin G. Suarez
Koninklijke Harmonie van Verviers
Zangeres Madeleine Denopra

Landgraaf (Petrus & Pauluskerk)
Kamerkoor Koorschool Midden-Gelderland o.l.v. Albert Wissink
Baerum Kammerkor o.l.v. Ingeborg Aadland
MoKla Vocaal Ensemble o.l.v. Ute Jobes

Schimmert (Gemeenschapshuis Bie Oss)
Brussels Chamber Choir o.l.v. Helen Cassano
Los Cantantes de Manila o.l.v. Darwgin Vargas
Mannenkoor Beeker Liedertafel o.l.v. Dion Ritten

Schinveld(Culturel centrum FaSiLa)
Strijps Kamerkoor o.l.v. Wilko Brouwers
The Girls Choir Liepaites of Vilnius Choir Singing School o.l.v. Jolita Vaitkeviciené
Mannenkoor Oranje o.l.v. Anton Kropvisek
Crescendo Doenrade o.l.v. Anton Kropvisek

 

Zaterdag 1 juni

11.00 uur: Start Competitieronde 2 in Theater Kerkrade

11.00 – 11.20 uur Moscow Leading Collective Choir Vozrozdeniye – Rusland
11.20 – 11.40 uur Kamerkoor Koorschool Midden-Gelderland – Nederland
11.40 – 12.00 uur Brussels Chamber Choir
12.00 – 12.20 uur University o/t Philippines Los Banos Choral Ensemble – Filipijnen
12.20 – 12.40 uur The Girls Choir Liepaites of Vilnius Singing School – Litouwen

13.00 uur: Lunchpauze

14.30 uur: Vervolg Competitieronde 2 in Theater Kerkrade

14.30 – 14.50 uur Baerum Kammerkor- Noorwegen
14.50 – 15.10 uur Strijps Kamerkoor – Nederland
15.10 – 15.30 uur Kammerchor der Hochschule für Musik Detmold – Duitsland
15.30 – 15.50 uur Los Cantantes de Manila – Filipijnen

16.00 uur: Einde Competitieronde 2 in Theater Kerkrade

17.00 uur: Ontvangst deelnemers CantaRode in Stadhuis Kerkrade

20.00 uur: Sing along: gezellig samen zingen in Abdij Rolduc

 

Zondag 2 juni  

09.00 uur Start Wokshop Carmina Burana in Abdij Rolduc

Er zijn drie repetities met pauzes en lunch. Einde repetitie 3 om 14.15 uur

10.00 uur Kamerkoor Muziekhogeschool Detmold zingt tijdens eucharistieviering in kerk van Terwinselen, Kerkrade
10.30 uur Koor Liepaites Litouwen zingt tijdens eucharistiviering in St.-Marienkirche, Herzogenrath (Duitsland)
11.30 uur Koor Vozrozhdeniye Moskou zingt tijdens eucharistieviering in St.-Christoffelkathedraal, Roermond
11.30 uur Kamerkoor Koorschool Midden-Gelderland zingt tijdens eucharistieviering in Sint-Pancratiuskerk, Heerlen

13.15 uur: Workshop ‘Conductors meet the jury’

Evaluatie huidige situatie en toekomstige ontwikkeling van internationale koorwereld in algemeen en prestaties tijdens CantaRode in het bijzonder.
13.15 uur: ontvangst deelnemers
13.30 uur: juryleden presenteren hun visie op ontwikkelingen in de koorwereld
14.30 uur: persoonlijke gesprekken juryleden en dirigenten
15.30 uur: afsluiting workshop

16.00 uur: Slotconcert in Abdij Rolduc

16.00 uur Uitvoering Carimana Burana
16.45 uur Bekendmaking prijswinnaars en kort optreden winnaars
17.45 uur Slotceremonie

18.00 uur: Einde concert en einde CantaRode Internationaal Koorfestival

Download programma